Про компанію

Кожного разу напередодні  свята нас охоплює тривога, якщо ми не знаємо, що подарувати. Який подарунок до вподоби? Що б хотіла ця людина, щоб їй подарували? Потрібен практичний дарунок, або навпаки, тільки не практичний подарунок, а щось для душі? А може краще щось прикольне, смішне?

Тривога у рази сильніша, якщо думка цієї людини для нас дуже важлива…

До того ж непогано було б подарувати щось оригінальне, а ще краще – ексклюзивне! В такому разі нема сенсу іти шукати дарунки на ринках та у супермаркетах. Наша Україна багата майстрами, які просто дива творять! І багатьох уже можна знайти через інтернет.

Наша компанія «Сувенірна ріка» займається в основному сувенірними виробами з кераміки. Ми постаралися охопити якомога більше свят і значущих подій у своїх колекціях статуеток, щоби кожен міг знайти те, що сподобається.

Козаки й козачки з «Української колекції» - чудові сувеніри для гостей України та для поціновувачів фольклору.

У колекції «За професією» можна вибрати подарунок відповідно до роду діяльності (професії) або до улюблених занять (наприклад: рибалка, лазня) отримувача.

Статуетки  наречених з нареченими з «Весільної колекції» не дадуть забути такий щасливий день в житті двох люблячих людей.

Хочеться додати, що однакових фігурок у нас нема, кожна статуетка ексклюзивна в своєму роді. Ви обов'язково знайдете ту, що  схожа на Вашого друга (подругу), колегу, маму, тата, тещу, свекра і т.д..

Тут відео про те, як робляться наші сувеніри.Заходьте до нашого магазину і обирайте подарунки!

І ще даруйте один одному посмішки та гарний настрій!

Top